Apartmány Adélka Logo

Rezervujte si Váš pobyt

Rezervace

Potřebujete pomoct s rezervací?

Checkin & Checkout

Příjezd

Apartmán pro vás bude připravený ve 14 hodin. Pokud plánujete přijet před tímto časem, dejte nám, prosím, vědět. Bude li to možné, rádi vám vyjdeme vstříc.

Odjezd

Abychom stihli ubytování připravit pro další hosty, je vhodné odjet do 10 hodin posledního dne pobytu. Pokud byste rádi apartmán předali později, dejte nám, prosím, vědět a bude li to možné, domluvíme pozdější check-out.

Platební a storno podmínky

Pobyt garantujeme po úhradě rezervace ve výši ceny ubytování.

Ubytování je možno bezplatně stornovat do 14 dnů před příjezdem.

Pokud ubytování odvoláte později než 14 dnů před příjezdem, činí storno 50 % ceny pobytu.

Pokud pobyt nenastoupíte, nebo jej ukončíte předčasně, účtuje se celá částka za pobyt.

Při příjezdu je host povinen složit v hotovosti vratnou zálohu pro případ poškození majetku provozovatele ve výši 200 euro.

INFORMACE

Cesta k nám

Apartmány Adélka se nacházejí ve Svatém Petru, části Špindlerova Mlýna. K Apartmánům se lze pohodlně dostat autem, případně do Špindlerova Mlýna zajíždějí autobusy buď z větších českých měst, nebo z Vrchlabí, kam lze dojet vlakem. Z nádraží k apartmánům vás pohodlně dopraví taxi.

Najít trasu

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

ZAŽIJTE ŠPINDLERŮV MLÝN STYLOVĚ

O vše se postaráme!

Na přání připravíme pohoštění a zásoby, včetně nápojů, pro znalce vín přichystáme výběr z naší vinotéky, vychladíme šampaňské a čerstvé jahody, čokoládovou fontánu, vše dle vašich požadavků.
instagramfacebook-officialpinterest-p